Литовець Антанас Контрімас оновив власний світовий рекорд, піднявши бородою 63,8 кг

Джерело: Guinness World Records

Антанас Контрімас, відомий литовський рекордсмен, котрий утримує титул людини з найсильнішою бородою, нещодавно знову привернув увагу світової спільноти. Він встановив новий рекорд, піднявши бородою 63,80 кг. ​

Найважчу вагу, коли-небудь підняту людською бородою, становить 63,80 кг (140 фунтів 10 унцій). Цей неймовірний рекорд належить силачу Антанасу Контрімасу з Литви, — мовиться у дописі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Guinness World Records (@guinnessworldrecords)

Він встановив рекорд ще у 2013 році, коли взяв участь у шоу «Rekorlar Dunyasi» в Стамбулі, Туреччина. Тоді Антанас підняв у прямому етері ведучу програми — Гупсе Озай.

З того часу рекорд залишається за литовцем.

Крім рекордів, пов’язаних із бородою, Антанас також увійшов до Книги рекордів Гіннеса як автор найважчого у світі велосипеда, вага якого становить 1416 кг. Цей гігантський транспортний засіб нині експонується у парку містечка Дегайчяй, де мешкає рекордсмен.

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту про стягнення в дохід України продукції та сировини, якими володів підсанкційний російський олігарх Олег Дерипаска.

7 квітня президент Володимир Зеленський призначив Андрія Мельника Постійним представником України при Організації Обʼєднаних Націй.

Беверлі Ейкінс, мати віцепрезидента США JD Венса, відсвяткувала десять років тверезості на церемонії у Білому домі. У п’ятницю, в оточенні друзів і родини, вона отримала відзнаку на честь свого одужання.

Генеральний штаб ЗСУ не підтримав підготовлений Міністерством оборони законопроєкт про звільнення зі служби та ротацію бійців під час воєнного стану. Командування української армії виступило проти ініціативи, позаяк реалізація документа призвела б до одномоментної демобілізації значної кількості досвідчених військових.

Глава Європейського центрального банку Крістін Лагард закликала до революції у сфері платежів — задля скасування залежності Європи від американських і китайських платіжних систем, таких як Visa, Mastercard, PayPal та Alipay. Описуючи це як “марш до незалежності”, Лагард наголосила: “Європа повинна створити власну альтернативу, аби забезпечити фінансовий суверенітет”.