Литва виділяє понад 5 млн євро на відновлення українських шкіл і дитсадків

Джерело: Delfi

У середу, 29 травня, уряд Литви погодив постанову міністерства фінансів про виділення 5 млн євро на підтримку освіти в Україні.

Ці кошти скерують на відновлення зруйнованих шкіл та дитячих садочків українських міст, а також на облаштування бомбосховищ та встановлення інших засобів захисту.

“На тлі російської війни проти України, що триває, ми маємо допомогти українцям зберегти надію на майбутнє. Для цього надзвичайно важливою є можливість здійснювати просвіту молодого покоління навіть в умовах війни – із забезпеченням навчання дітей, попри постійний ризик авіаударів”, – заявила міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте.

Виділені кошти доповнять двосторонні проєкти з відновлення та сприятимуть розширенню підтримки з боку міжнародної спільноти.

Отримані фінансові ресурси перерахують на рахунок Міністерства освіти і науки України в Національному банку країни.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.