Магазини Zara відкриються в Україні вже у квітні – FT

Джерело: Financial Times

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Зазначається, що про відкриття магазинів в Україні орендодавцям повідомив власник Zara. Повідомляється, що бренд планує відкрити 50 з понад 80 магазинів на території України.

34 магазини, які й надалі будуть закритими, розташовані у східних та південних областях України, які безпосередньо постраждали від вторгнення РФ і де український уряд заборонив комерційну діяльність.

Відкриття магазинів в Україні буде поступовим. Спершу запрацюють 20 магазинів, зокрема три магазин Zara у ТРЦ Києва. Надалі, поступово, відкриватимуть інші 30 магазинів.

Водночас скільки часу триватиме процес відкриття поки невідомо.

Українські військові капелани успішно завершили курс підвищення кваліфікації на території Німеччини.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.