Майк Пенс не підтримуватиме Трампа на виборах президента США

Джерело: Reuters

Майк Пенс, який обіймав посаду віцепрезидента США під час президенства Дональда Трампа заявив, що цьогоріч не підтримуватиме його на виборах президента США.

“Не дивно, що цього року я не буду підтримувати Дональда Трампа”, – сказав Пенс відповідаючи на питання про ставлення до нинішньої передвиборчої кампанії в етері Fox News.

Пенс був вірним союзником Трампа, проте вони публічно “розійшлись” після подій 6 січня 2021 року, коли відбулись заворушення у Капітолії.

Того дня Пенс, який як віцепрезидент виконував церемоніальну роль президента Сенату США, спостерігав за підтвердженням перемоги Байдена на виборах 2020 року над Трампом.

Він відмовився від вказівок Трампа відкласти або припинити сертифікацію, викликавши гнівний докір з боку Трампа під час заворушень. Деякі учасники заворушень кричали: “Повісьте Майка Пенса”.

Пенс також мав намір балотуватись на виборах президента США цьогоріч. Під час президентської кампанії він розповідав, що 6 січня 2021 року його життя було під загрозою. Він закликав республіканців не підтримувати Трампа на первинних виборах.

Однак у жовтні 2023 року, ще до початку первинного голосування, Пенс припинив президентську кампанію на тлі невтішних результатів опитувань громадської думки.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.