Майкл Кейн оголосив про завершення кар’єри, «Великий утікач» буде його останнім фільмом

Джерело: CNN

Британський актор Сер Моріс Джозеф Міклвайт (псевдонім Майкл Кейн), який відомий фільмами “Темний лицар”, “Красиво піти”, “Бетмен” та багато інших, підтвердив закінчення своєї акторської кар’єри.

Дворазовий лауреат “Оскара”оголосив про це в суботу, 14 жовтня.

“Я постійно кажу, що збираюся піти на пенсію. Ну, тепер я йду. Суть у створенні фільмів полягає в тому, що ви повинні вставати о 6.30 ранку, довго їхати, вивчаючи свої репліки в клятій машині, а потім дістатися і працювати до 10 години ночі”, — сказав Кейн.

Він підтвердив, що фільм “Великий утікач”, який вийшов на початку цього місяця, буде його останньою акторською роботою.

“Я зіграв головну роль, і вона отримала неймовірні відгуки. Єдина частина, яку я збираюся отримати зараз, це старі люди – 90-річні чоловіки, або, можливо, 85, знаєте – і я добре подумав, що міг би піти з усім цим. Ми чудово провели час у фільмі, і я подумав, знаєте, чому б не піти зараз?”

Кейн почав свою акторську кар’єру на сцені на початку 1950-х років, перш ніж дебютувати в кіно в 1956 році.

Свою першу премію “Оскар” Кейн отримав за роль другого плану у фільмі Вуді Аллена “Ханна та її сестри” 1986 року, а другу — за роль другого плану у фільмі “Правила дому для сидру” 1999 року.

У 1993 році Кейн був призначений командором Ордена Британської імперії (CBE), а в 2000 році він був посвячений у лицарі.

Поліція Лос-Анджелеса повідомила, що почала розслідування смерті зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі. 

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре заявив, що країна визнає палестинську державу. Очікується, що сьогодні про визнання Палестини повідомлять також Іспанія та Ірландія.

США стверджують, що минулого тижня Росія запустила супутник, який, на їх думку, “імовірно здатний атакувати інші супутники на низькій навколоземній орбіті”.

Українські захисники на фронті отримали снаряди, які вже використовують для відбиття російського наступу на Харківщині.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.