Брюс Вілліс внаслідок деменції втратив деякі «мовні навички»

Джерело: Insider

За словами актора Гленна Гордона Карона, американський кіноактор Брюс Вілліс втратив “радість від життя” та деякі “мовні навички” внаслідок лобно-скроневої деменції.

Карон, який наприкінці 1980-х працював з Віллісом над детективним серіалом, розповів про стан актора. В інтерв’ю Карон сказав, що намагається раз на місяць відвідувати його і “дуже намагається залишитися в його житті”.

“Я відчуваю, що в одну-три хвилини він дізнається, хто я. Він не зовсім говіркий; раніше він був ненажерливим читачем – він не хотів, щоб хтось про це знав – а зараз він не читає. Усі ці мовні навички йому більше недоступні, але він – усе ще Брюс”,– сказав Карон.

Карон додав, що Вілліс “просто обожнював прокидатися щоранку і намагатися жити повним життям”, але тепер він живе так, ніби “бачить життя крізь сітку”.

“Коли ти з ним, ти знаєш, що це Брюс, і ти вдячний, що він є, але радість життя зникла. Якщо ви коли-небудь проводили час з Брюсом Віллісом, ніхто не мав більше радості від життя, ніж він”, – зазначив Карон.

Читайте також: “Деменція – це важко”: дружина Брюса Вілліса розповіла про його стан здоров’я

Актором опікується його дружина Емма Хемінг-Вілліс, з якою він одружений з 2009 року і має двох доньок.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.

31 травня глава НАТО Єнс Столтенберг заявив, що членам військового альянсу час переглянути деякі обмеження щодо використання озброєння, наданого Україні для підтримки у війні проти Росії.