Макрон заявив, що французька підтримка України «не має меж»

Джерело: Le Monde

Президент Франції Емманюель Макрон під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій заявив, що підтримка Києва з боку Франції “не має меж”.

За даними видання, у четвер вранці, 7 березня, Макрон зустрівся з партійними лідерами, щоб обговорити ситуацію в Україні після його нещодавніх заяв щодо можливості відправлення наземних військ.

Тоді, як зазначається, заяви Макрона викликали ажіотаж серед союзників Франції та різку критику з боку її супротивників.

“Я дуже стурбований позицією Емманюеля Макрона. З того моменту, як ми розглядаємо можливість відправлення французьких військових і солдатів із французької армії, або, принаймні, коли ми робимо цю можливість відомою для такої ядерної держави, як Росія, це безвідповідально і вкрай небезпечно для миру в усьому світі”, – заявив Жордан Барделла, голова Національного об’єднання.

За словами євродепутата, Макрон пояснив лідерам партій, що підтримка України з боку Франції “не має меж”. Це підтвердив і національний секретар Французької комуністичної партії Фаб’єн Руссель.

“Позиція Франції змінилася: більше немає червоних ліній, більше немає обмежень”, – сказав він.

Тоді як генеральна секретарка Європейського екологічного руху “Зелені” Марін Тондельє зазначила, що “оскільки ми маємо справу з Володимиром Путіним, у якого явно немає меж, встановити деякі власні внутрішні межі означає дати йому перевагу”.

“Вкрай тривожно бачити, як президент Франції пояснює людині, яка має ядерну зброю, яка є у нас самих, що ми маємо показати, що у нас немає обмежень”, – прокоментувала вона.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.