Мартін Скорсезе анонсував вихід документального фільму про «The Beatles»

Джерело: Variety
Американський режисер та сценарист Мартін Скорсезе спродюсував документальний фільм про культовий британський рок-гурт “The Beatles”, прем’єра якого відбудеться в листопаді.
29 листопада на стримінгу Disney+ вийде документальний фільм під назвою “Beatles ’64” про один з найуспішніших та найвпливовіших гуртів в історії попмузики “The Beatles”. Режисером виступив Девід Тедескі, а продюсером – Мартін Скорсезе.
Фільм розповість про подорож музикантів гурту до Америки в 1964 році. Стрічка містить небачені раніше кадри виконавців та їхніх молодих фанатів у розпал бітломанії. Він також містить нові інтерв’ю з Полом Маккартні та Рінго Старром.
Документалка розповідає про Маккартні, Джона Леннона, Джорджа Гаррісона та Старра, коли вони приземляються в Нью-Йорку в лютому 1964 року та зміцнюють свій статус найпопулярнішої групи у світі.
Фільм обіцяє розповісти “інтимнішу залаштункову історію” чудової четвірки під час їхнього дебюту на “Шоу Еда Саллівана” понад 73 млн глядачів, що на той час було найпопулярнішою телевізійною подією.
Як розповіли у виданні, “Beatles ’64” містить рідкісні кадри, зняті документалістами Альбертом і Девідом Мейслзами, відновлені у 4K компанією Park Road Post у Новій Зеландії.
Разом зі Скорсезе продюсують фільм Маргарет Бодде, Маккартні, Старр, Олівія Гаррісон, Шон Оно Леннон, Джонатан Клайд і Мікаела Бердслі, а Джефф Джонс і Рік Йорн виступають виконавчими продюсерами.
У 2011 році Скорсезе зняв документальний фільм “Джордж Гаррісон: Життя в матеріальному світі” про життя ліверпульського гітариста та його подорожі до Індії. Скорсезе також був автором музичних документалок про Боба Ділана та групу.
- Американський режисер Мартін Скорсезе, останній фільм якого “Вбивці квіткової повні” отримав 10 номінацій на “Оскар”, планує зняти два фільми: про Ісуса Христа та байопік про Френка Сінатру.
Вчителька з Флориди (США) втратила роботу за те, що зверталась до учениці не за її офіційним ім’ям. Це перший випадок звільнення у межах кампанії, яка обмежує можливість шкіл визнавати трансгендерну ідентичність.
Війна в Україні показала, що системи озброєння, які поставила Німеччина, лише частково придатні до застосування на полі бою.
Рада керівників Американської академії кінематографічних мистецтв і наук оголосила про створення номінації премії “Оскар” за досягнення в галузі постановки каскадерських трюків.
У Дніпрі затримано російську агентку, яка шпигувала за ешелонами ЗСУ і коригувала ракетно дронові удари окупантів по місту.
Прокуратура Тайваню вперше висунула звинувачення капітану китайського судна в умисному пошкодженні підводних кабелів біля берегів острова в лютому.