Масове викидання понад 140 дельфінів визнано найбільшим в історії США
Джерело: CNN
Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.
Остаточний аналіз даних і аерофотознімків масової висадки на мілину поблизу штату Массачусетс, яка, як вважають, почалася 28 червня, показав, що в ній брали участь 146 дельфінів.
Директорка із комунікацій глобальної некомерційної організації із захисту та збереження тварин Стейсі Хедман сказала, що семеро дельфінів були піддані евтаназії, а 37 померли природним шляхом.
За даними Національного управління океанічних і атмосферних досліджень, дельфіни та кити вважаються викинутими на мілину, “якщо їх знаходять мертвими на березі чи плаваючими у воді, або живими на пляжі й вони не можуть повернутися у воду”.
- У березні цього року декілька десятків дельфінів загинули у бухтах Севастополя та біля інших берегів тимчасово окупованого Криму, неподалік від Новоросійська та узбережжя Краснодарського краю РФ.
- Група з 77 китів загинула після масової висадки на мілину на пляжі в Оркнейських островах.
- Видання The Economist повідомляє, що у 2022 році через наслідки повномасштабного вторгнення Росії в Україну в Чорному морі загинуло близько 50 000 дельфінів.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.