McDonald’s планує впровадити ШІ в своїх ресторанах по всьому світу
Джерело: The Wall Street Journal
Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s планує впровадити штучний інтелект для підвищення ефективності роботи своїх закладів.
McDonald’s модернізує 43 тисячі своїх ресторанів, аби покращити обслуговування клієнтів і умови роботи для працівників, які сьогодні стикаються з проблемами, від зламаних машин до помилок у замовленнях.
У компанії впевнені, що нові зміни допоможуть зменшити стрес працівників, оскільки їм доводиться обслуговувати клієнтів як біля стійки, так і на макдрайві, а також виконувати замовлення для доставки.
Зміни відбуваються на фоні того, що McDonald’s почав втрачати клієнтів, зокрема серед осіб з низьким рівнем доходів. Мережа сподівається, що покращення технологічного досвіду допоможе збільшити кількість постійних відвідувачів зі 175 млн до 250 млн до 2027 року.
Компанія співпрацює з Google Cloud для впровадження edge computing, що дозволяє обробляти та аналізувати дані безпосередньо в ресторанах. Це допомагає прогнозувати можливі несправності обладнання, запобігаючи їх ламання.
McDonald’s також розглядає можливість використання комп’ютерного зору — технології ШІ, яка застосовується для розпізнавання облич, в камерах ресторанів, щоб перевіряти точність замовлень перед їх передачею клієнтам.
Також McDonald’s вивчає можливість застосування голосового ШІ для автоматизації процесу прийому замовлень на макдрайві та працює над створенням віртуального менеджера, заснованого на генеративному ШІ, який буде виконувати адміністративні обов’язки, зокрема складання графіків змін.
Штучний інтелект допоможе McDonald’s адаптувати рекламні акції, використовуючи дані про покупки клієнтів і навіть погоду.
- Корпорація McDonald’s повідомила про зміни у політиці різноманітності, справедливості та інклюзії (DEI), що відображає перегляд таких програм у корпоративному секторі США загалом.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.