Медзаклади Києва готові до роботи в умовах енергетичної кризи – Марина Порошенко
Джерело: Марина Порошенко
Лідерка “Євросолідарності” у Київраді та Голова Комісії з питань охорони здоровʼя, сімʼї, соціальної та ветеранської політики Марина Порошенко повідомила про підготовку медичної системи столиці до енергетичної кризи.
Порошенко зауважила, що російські атаки по столиці останніми днями призвели до масштабних знеструмлень, перебоїв з тепло- та водопостачанням.
Політикиня зауважила, що розуміє хвилювання людей, особливо коли мовиться про здоров’я та безпеку. Відтак, вона запевнила, що лікарні столиці попри все працюють у повному режимі і готові допомогти кожному, хто цього потребує.
“Незважаючи на складнощі з енергопостачанням, для медичних закладів застосовані всі можливі заходи для їхньої безперебійної роботи”.
Для цього у Києві розгорнуті мобільні пересувні котельні, які вже підключені до медичних закладів столиці — від клінічних лікарень до пологових будинків і дитячих центрів. Це дає змогу підтримувати комфортну температуру навіть у тих районах, де тимчасово немає стаціонарного теплопостачання.
“Лікарі та медичний персонал працюють безперервно — вони поряд із вами, готові надавати допомогу. Енергетики, комунальники та рятувальники працюють 24/7, щоб повернути тепло, світло і воду. Міські служби роблять усе можливе, щоб медичні установи були забезпечені автономними джерелами тепла та могли надавати допомогу щохвилини”, – наголосила Марина Порошенко.
Тому вона закликала не хвилюватись щодо доступу до медичної допомоги – система працює, лікарні забезпечені, а медики – на своєму місці.
Марина Порошенко висловила подяку всім, хто стоїть на захисті нашого здоров’я: лікарям, енергетикам та комунальним службам.
“Хочу також наголосити: команда фракції “Європейська Солідарність” залишається в Києві й працює на місцях. Якщо вам потрібна допомога, консультація чи підтримка — будь ласка, звертайтеся до депутатів у своїх районах. Ми поруч і готові допомагати кожному, хто цього потребує. Ми пройдемо цей складний шлях разом!”.
- Мер Києва Віталій Кличко повідомив про ситуацію з електропостачанням у столиці.
- Міністерство охорони здоров’я пояснило, як безпечно зігрітися, коли немає опалення.
26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.
Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.
Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.