Меню з підписом Ейнштейна продали на аукціоні за £18 тисяч

Джерело: BBC

У Великій Британії на аукціоні Lawrence Auctioneers продали карту меню з автографом одного з найвизначніших науковців ХХ століття Альберта Ейнштейна за 18 тисяч фунтів стерлінгів.

Як зазначається, це карта меню з прийому, який відбувся в лондонському готелі Savoy у 1930 році з метою збору коштів для єврейських громад у Європі.

Фото: ВВС

Серед гостей були, зокрема, драматург Бернард Шоу, письменник Герберт Веллс та інші. Загалом на заході були присутні понад 370 осіб.

Японія, у межах нового пакету санкцій, запровадила торгові обмеження щодо китайських компаній, які підтримують РФ у війні проти України.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.