Мер Івано-Франківська поскаржився на дефіцит комунальників: понад 300 – в лавах ЗСУ

Джерело: Руслан Марцінків в етері радіо “Західний полюс”

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що в комунальних підприємствах не вистачає працівників. Нині до лав Збройних сил України долучилися понад три сотні комунальників.

“Є велика проблема у людському ресурсі. Все-таки відчувається нестача 282 працівників на наших комунальних підприємствах. Зараз до цієї кількості додалися ще 16 працівників, яких нещодавно мобілізували”, — зазначив Марцінків.

За його словами, проблема також полягає у тому, що люди середнього віку не дуже хочуть йти працювати у комунальні служби.

“А люди старшого віку чи жінки не завжди можуть виконувати цю роботу. Тому стараємося десь більше навантажувати бригаду, яка косить траву. Але люди теж не безмірні. Тому зараз ми покосили понад 50% трави. Решту покосимо, думаю, до двох тижнів”, — пояснив мер.

Додав, що найбільше вакансій зараз у трьох комунальних підприємствах — “Муніципальна дорожня компанія”, “Благоустрій” та “Електроавтотранс”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.