Мер міста у Південній Каліфорнії запропонував роздавати безхатькам наркотики
Джерело: New York Post
Мер міста Ланкастер у Південній Каліфорнії Рекс Перріс під час засідання міської ради зазначив, що хоче “роздавати безкоштовний фентаніл тим, хто його потребує”. За його словами, це допоможе зменшити кількість безхатьків.
Ця заява стала реакцією міського голови на виступ місцевої жительки, яка висловила невдоволення планами влади розмістити безхатьків на території покинутого гольф-клубу поруч із житловими кварталами.
Перріс раптово перебив її та заявив: “Я просто хочу роздавати їм безплатний фентаніл”. Пізніше він підтвердив: “Я справді це маю на увазі. Я хочу дати їм увесь фентаніл, який вони хочуть”.
У коментарі для місцевих ЗМІ мер уточнив, що мав на увазі не всіх безхатьків, а лише, як він висловився, “кримінальний елемент, випущений із в’язниць”. За його словами, такі особи нині становлять 40–45% серед людей без житла і нібито причетні до більшості злочинів у місті – від пограбувань до вбивств. Жодних підтверджень чи статистичних даних Перріс не навів.
Водночас він додав, що його заява про фентаніл була саркастичною і не мала сприйматися буквально, оскільки цей наркотик. як вказав Перріс, і так легко доступний на вулицях.
- У Ріо-де-Жанейро, Бразилія, чотирирічна дівчинка сплутала наркотики зі шербетом та принесла до дитячого садка, щоб пригостити друзів.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.