Meta обмежить можливість надсилати повідомлення неповнолітнім

Джерело: Tech Crunch

Компанія Meta оголосила про впровадження нових обмежень на обмін повідомленнями для підлітків у Facebook та Instagram.

Як пояснили у виданні, раніше Instagram забороняв дорослим старше 18 років писати повідомлення підліткам, які не є їхніми підписниками. Нові обмеження за замовчуванням застосовуватимуться до всіх користувачів віком до 16 років, а в деяких країнах – до 18 років. Meta заявила, що користувачі отримають спеціальні сповіщення.

У Messenger неповнолітні користувачі зможуть отримувати повідомлення лише від друзів у Facebook або осіб, яких вони мають у своїх контактах.

Окрім того, Meta зробить батьківський контроль на своїх платформах більш надійним. Відтепер батьки та опікуни зможуть дозволяти або забороняти зміни налаштувань конфіденційності, зроблені підлітками. Раніше, коли підлітки змінювали ці налаштування, батьки отримували сповіщення про це, але не могли нічого зробити.

Наприклад, якщо користувач-підліток намагається зробити свій обліковий запис загальнодоступним із приватного, або змінити елементи керування тим, хто може надсилати йому особисті повідомлення, батьки можуть заборонити ці дії.

Данія посилить заходи безпеки для танкерів, котрі можуть становити небезпеку для довкілля, мореплавання та моряків, мовиться у заяві морського управління королівства. Відповідне рішення ухвалили у відповідь на “активність старих суден, які перевозять нафту через данські протоки”.

Понад 270 автомобілів у Німеччині пошкодили на замовлення Росії. Виконавці маскувалися під радикальних екоактивістів.

Європейський Союз розглядає можливість перегляду Конвенції ООН про статус біженців, щоб спростити процедуру депортації шукачів притулку. Такий крок пояснюють зростаючим навантаженням на систему притулку: лише у 2024 році ЄС отримав понад мільйон заявок.

У дитячих садках Забайкальського краю РФ почнуть викладати курс “Семьеведение”. Дітям розповідатимуть про так звані російські “сімейні цінності” та роль родини в суспільстві.

У США федеральні працівники використовують емодзі ложки, підтримуючи один одного у прагненні “встояти на позиціях”, здійснюючи супротив адміністрації Дональда Трампа та Департамент урядової ефективності (DOGE), який очолив американський винахідник та мільярдер Ілон Маск.