Meta обмежить можливість надсилати повідомлення неповнолітнім

Джерело: Tech Crunch

Компанія Meta оголосила про впровадження нових обмежень на обмін повідомленнями для підлітків у Facebook та Instagram.

Як пояснили у виданні, раніше Instagram забороняв дорослим старше 18 років писати повідомлення підліткам, які не є їхніми підписниками. Нові обмеження за замовчуванням застосовуватимуться до всіх користувачів віком до 16 років, а в деяких країнах – до 18 років. Meta заявила, що користувачі отримають спеціальні сповіщення.

У Messenger неповнолітні користувачі зможуть отримувати повідомлення лише від друзів у Facebook або осіб, яких вони мають у своїх контактах.

Окрім того, Meta зробить батьківський контроль на своїх платформах більш надійним. Відтепер батьки та опікуни зможуть дозволяти або забороняти зміни налаштувань конфіденційності, зроблені підлітками. Раніше, коли підлітки змінювали ці налаштування, батьки отримували сповіщення про це, але не могли нічого зробити.

Наприклад, якщо користувач-підліток намагається зробити свій обліковий запис загальнодоступним із приватного, або змінити елементи керування тим, хто може надсилати йому особисті повідомлення, батьки можуть заборонити ці дії.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.