Meta видалила у Facebook та Instagram облікові записи верховного лідера Ірану

Джерело: CNN

Компанія Meta видалила акаунти верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї у Facebook та Instagram.

Згідно з повідомленням Meta, облікові записи Хаменеї у соцмережах  відключено, що означає, що їх видалено назавжди.

“Ми видалили ці акаунти за неодноразове порушення нашої політики щодо небезпечних організацій та осіб”, – пояснив представник Meta.

Як розповіли у виданні, політика компанії передбачає заборону організаціям або особам, які проголошують насильство або беруть у ньому участь, бути присутніми на Meta. Це стосується і тих, хто підтримує або представляє терористичні організації, визначені урядом США.

Зауважено, що Meta не назвала конкретної причини, чому акаунт Хаменеї підпав під дію цієї політики. Обліковий запис іранського лідера в Instagram налічував більше 5 мільйонів підписників.

При цьому агентство додає, що Іран давно звинувачують в озброєнні ХАМАСу, якого Держдеп США оголосив іноземною терористичною організацією.

У 2021 році відомство зазначило, що угруповання отримує від Ірану фінансування та зброю. Вважається, що Іран також озброює і тренує хуситів у Ємені, які минулого місяця були повторно визнані президентом Байденом іноземною терористичною організацією.

Своєю чергою, Тегеран офіційно заперечує свою причетність до атаки ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня.

  • Відповідно до вимог закону Європейського Союзу про цифрові ринки (DMA), компанія Марка Цукерберга Meta дозволить користувачам Instagram і Facebook в Європі роз’єднати свої соцмережі і надасть більше можливостей для їх використання.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.