Microsoft розробила застосунок для підключення iPhone до Windows 365

Джерело: The Verge

Компанія Microsoft випустила програму Windows App для iOS, iPadOS, macOS, Windows і браузерів, призначену для віддаленого підключення до продуктів виробника програмного забезпечення.

Як зазначається, додаток створили на основі Windows 365 і перетворили його на центральний вузол підключення з віддалених ПК, віртуального робочого столу Azure, Windows 365, Microsoft Dev Box і служб віддаленого робочого столу Microsoft.

Зокрема в оновленому застосунку доступні налаштування роздільної здатності і масштабування дисплея, а також підключення периферійних пристроїв, таких як вебкамери, накопичувачі і принтери.

При цьому користуватися додатком можуть лише власники бізнес-акаунтів Microsoft, утім, зберігається ймовірність того, що він стане доступним і для звичайних користувачів.

“Microsoft має подібні програми для віддаленого підключення до комп’ютерів, проте окремий застосунок є незвичним брендингом і може вказувати на плани Microsoft щодо перенесення Windows у хмару”, – йдеться в повідомленні.

Швейцарія розпочинає переговори з Францією, Ізраїлем і Південною Кореєю щодо закупівлі систем протиповітряної оборони, паралельно зберігаючи участь у програмі американських Patriot. Рішення пояснюють погіршенням безпекової ситуації та затримками постачань зі США.

Компанія Black Bear оголосила дату виходу нового комедійного бойовика режисера Девіда Лінча під назвою “Джейсон Стейтем вкрав мій велосипед”. Прем’єра стрічки запланована на 6 серпня 2027 року.

Федеральна суддя в Нью-Йорку тимчасово заборонила адміністрації Дональда Трампа отримувати чутливі медичні записи пацієнтів, які впродовж останніх років отримували гендерно-афірмативну допомогу в міських лікарнях.

На грецькому острові Сірос шукають волонтерів для догляду за котами. В обмін на допомогу організація пропонує безкоштовне проживання, сніданок і покриття комунальних витрат.

В Італії спалахнула політична суперечка після заяви генсека НАТО Марка Рютте про те, що 500 американських літаків вилетіли з баз США на італійській території для підтримки операції проти Ірану. Уряд Джорджі Мелоні наполягає, що дозволяв лише технічні та логістичні польоти.