Microsoft розробила застосунок для підключення iPhone до Windows 365

Джерело: The Verge

Компанія Microsoft випустила програму Windows App для iOS, iPadOS, macOS, Windows і браузерів, призначену для віддаленого підключення до продуктів виробника програмного забезпечення.

Як зазначається, додаток створили на основі Windows 365 і перетворили його на центральний вузол підключення з віддалених ПК, віртуального робочого столу Azure, Windows 365, Microsoft Dev Box і служб віддаленого робочого столу Microsoft.

Зокрема в оновленому застосунку доступні налаштування роздільної здатності і масштабування дисплея, а також підключення периферійних пристроїв, таких як вебкамери, накопичувачі і принтери.

При цьому користуватися додатком можуть лише власники бізнес-акаунтів Microsoft, утім, зберігається ймовірність того, що він стане доступним і для звичайних користувачів.

“Microsoft має подібні програми для віддаленого підключення до комп’ютерів, проте окремий застосунок є незвичним брендингом і може вказувати на плани Microsoft щодо перенесення Windows у хмару”, – йдеться в повідомленні.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.