«Мій карпатський дідусь» очолив рейтинг найпопулярніших фільмів в Україні на Netflix
Джерело: Netflix
Комедійний фільм “Мій карпатський дідусь” режисера Зази Буадзе очолив рейтинг найпопулярніших фільмів в Україні на Netflix в період з 29 квітня до 5 травня.
За сюжетом фільму “Мій карпатський дідусь”, молодий італієць українського походження Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села Бережниця в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь.
Перше знайомство відразу відбувається не за планом – дід виявляється тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Та й українська Бережниця – не Генуя. Тож онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг.
Стосунки діда й онука перетворюються на битву двох поколінь, але врешті-решт вони обидва дізнаються про велике значення сім’ї та компромісу.
Фільм створено у копродукції України, Італії, Молдови та Чехії.
Заза Буадзе і Григоріс Карантінакіс створили сценарій, який отримав назву “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах”. 5 грудня 2018 року Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ “Інсайт Медіа” Продюсерський центр” контракт про надання кінопроєкту “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах” державної фінансової підтримки розміром 14 млн 534 тис. 990 грн при загальній вартості виробництва фільму 32 млн 560 тис. грн.
23 травня 2019 року новим режисером стрічки “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах” став Заза Буадзе замість Григоріса Карантінакіса, також змінився й копродукційний склад проєкту. Замість Греції у копродукцію увійшли Італія, Молдова та Чехія.
Першу й основну частину фільму знімали восени 2019 року у Карпатах, у невеличкому селищі Бережниця, розташованому неподалік Верховини. Фільмування італійської частини було заплановано на початок 2020 року. COVID-19 вніс зміни у графік фільмування, і стрічку вдалось дозняти лише у лютому 2021 року.
Повністю фільмування стрічки й монтаж було завершено у 2023 році.
Остаточно фільм отримав прокатну назву “Мій карпатський дідусь”.
Загалом до 10 стрічок, які українці найчастіше обирали для перегляду на Netflix в період з 29 квітня до 5 травня, належать:
- “Мій карпатський дідусь”;
- “20 днів у Маріуполі”;
- “Прокачайте здоров’я: Таємниці кишківника”;
- “Rebel Moon. Частина 2: Та, що лишає шрами”;
- “Без глазурі”;
- “Дятел Вуді вирушає у табір”;
- “Квиток до раю”;
- “Таємниці неандертальців”;
- “Довга доба”;
- “Сльозотворець”.
- Комедійний фільм “Мій карпатський дідусь” режисера Зази Буадзе з’явився на стримінговій платформі Netflix.
- У дев’яти містах Канади відбудеться серія спеціальних ексклюзивних показів українською комедійного фільму “Мій карпатський дідусь”, режисера Зази Буадзе.
Син президента США Дональд Трамп-молодший поцікавився, як дружина Джо Байдена Джилл могла не помітити рак у чоловіка, з огляду на те, що вона — докторка. Однак вона є докторкою педагогічних наук.
Німецький депутат Бундестагу Марсель Бауер від Лівої партії був змушений двічі покинути залу засідань через те, що він прийшов на нараду в береті.
У США заарештували мешканця штату Невада Карла Мітчелла, який тримав вдома сімох тигрів.
У РФ скасували анонсований раніше “навчально-бойовий” запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 “Ярс”, який мав відбутися в ніч на 19 травня.
У США десятеро ув’язнених, серед яких є обвинувачені в убивстві, втекли з в’язниці Нового Орлеана, пробивши стіну.