Міккі Маус стане героєм фільму жахів після втрати Disney прав на персонажа

Джерело: Variety
Режисер Стівен Ламорт, який спеціалізується на інді-хорорах, планує зняти комедійний фільм жахів за мотивами дебютного мультфільму про Міккі Мауса “Пароплав Віллі”.
Так, головним героєм стане мультиплікаційний персонаж з короткометражного німого мультика 1928 року “Пароплав Віллі”, який став надбанням громадськості 1 січня 2024 року, після того як Disney втратив авторські права.
За словами Ламорта, у майбутньому фільмі Міккі Маус мучитиме групу пасажирів порома, які нічого не підозрюють. Початок виробництва заплановано на весну.
“Пароплав Віллі” приносив радість поколінням, але під цим життєрадісним зовнішнім виглядом криється потенціал для чистого безпідставного терору. Це проєкт, про який я мріяв, і я не можу дочекатися, щоб розкрити цей спотворений погляд на цього улюбленого персонажа світові”, – прокоментував Стівен.
Як розповіли у виданні, раніше Ламорт став режисером стрічки The Mean One, яка є хоррор-пародією на “Грінча”.
“Це все походить від нашої любові до цих персонажів. Кінорежисери – ми всі діти. Ми любимо брати їх і гратися з ними різними способами. Це не бажання зруйнувати цих персонажів або швидко заробити гроші, а бажання любити їх, шанувати їх і показати їх у новому світлі”, – пояснив він.
- Перші Міккі та Мінні Маус від Disney з мультфільму “Пароплав Віллі” стали суспільним надбанням, оскільки закінчився термін дії авторських прав у США.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.