Міністр оборони РФ назвав КНДР «важливим партнером» та закликав «посилити співпрацю»

Джерело: CNN

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу під час переговорів зі своїм північнокорейським колегою в Пхеньяні висловив намір “послідовно розвивати двосторонні зв’язки” та “зміцнювати співпрацю” між Росією і Північною Кореєю. Шойгу також назвав Північну Корею “важливим партнером Росії”.

Міністр оборони РФ очолює російську делегацію, що відвідує Північну Корею з нагоди 70-ї річниці закінчення “Корейської війни”.

Шойгу акцентував “багату історію співпраці” між Росією і КНДР і зазначив, що взаємодія між двома країнами зміцнилася в післявоєнний період.

Цього тижня РФ спільно із Китаєм направила делегації до Північної Кореї в рідкісному для країни шквалі дипломатичної активності – на святкування 70-ї річниці закінчення “Корейської війни”.

Російська делегація на чолі з Шойгу відвідує Північну Корею 25-27 липня.

Цей візит сприятиме зміцненню російсько-північнокорейських військових зв’язків і стане важливим етапом у розвитку співпраці між двома країнами, – заявили у російському відомстві.

І Росія, і Китай є давніми союзниками Пхеньяна.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.