Міністру оборони призначили трьох нових заступників

Джерело: представник уряду у парламенті Тарас Мельничук

5 жовтня український уряд призначив міністру оборони України Рустему Умєрову трьох нових заступників.

Мовиться про Івана Гаврилюка, Станіслава Гайдара та Дмитра Кліменкова.

Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк буде заступником з питань військово-технічної політики. У квітні — серпні 2022 року він був головою робочої групи України в координаційному центрі з надання допомоги в Німеччині, раніше – радником командувача сил логістики ЗСУ та керівник Головного управління логістики.

Станіслав Гайдер став заступником з питань інституційного розвитку. До цього він був керівником цифрової трансформації Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Під його управлінням запустили Антикорупційний портал України, Реєстр корупціонерів та Єдиний портал повідомлень викривачів корупції.

Дмитро Кліменков став заступником з питань закупівель. Раніше працював комерційним директором компанії “Укртрансгаз”. До цього працював першим заступником Умєрова у Фонді держмайна, директором з інфраструктури та логістики МАУ та керівником крупних проєктів у шведській компанії “Еріксон”.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.