Міноборони спрямує близько 175 млрд грн на ракетне озброєння і боєприпаси у 2024 році

Джерело: Міноборони

Заступник міністра оборони України Юрій Джигир повідомив, що одним із пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік є ракетне озброєння і боєприпаси, на придбання яких буде спрямовано близько 175 мільярдів гривень.

“Один з основних пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік – це ракетне озброєння і боєприпаси. На цей напрямок з коштів, запланованих на 2024 рік, піде приблизно 175 мільярдів гривень. На військову техніку – близько 80 мільярдів гривень”, – зазначив Юрій Джигир.

А також додав, що ще одним пріоритетом є поточний ремонт пошкодженої військової техніки і закупівля запчастин до неї.

За його словами, урядом перед міністерством поставлено завдання максимально контрактувати озброєння і військову техніку українського виробника.

“За нашими оцінками, більш ніж 190 мільярдів гривень з коштів, які будуть контрактуватися у наступному році, залишаться у вітчизняного виробника”, — наголосив Юрій Джигир.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.