Міноборони Великої Британії: КНДР має намір стати «значним» постачальником зброї до Росії

Джерело: Міністерство оборони Великої Британії

В міністерстві оборони Великої Британії 26 жовтня заявили, що попри те, що Росія офіційно заперечує нещодавні повідомлення, майже напевно північнокорейські боєприпаси вже потрапили на склади боєприпасів у західній Росії. 

Зазначають, якщо Північна Корея збереже нещодавні масштаби та темпи військових поставок (понад 1000 контейнерів за останні кілька тижнів), вона стане одним із найважливіших іноземних постачальників зброї для Росії поряд з Іраном та Білоруссю.

Читайте також: Північна Корея нещодавно надала Росії партію зброї, – Білий дім.

Також додають, що наразі незрозуміло, що саме Росія погодилася надати Північній Кореї натомість. Цілком імовірно, що це була одна з головних тем для обговорення під час нещодавніх візитів російського керівництва до Північної Кореї.

В міністерстві припускають, що ймовірно, це включатиме суміш фінансової компенсації, іншої економічної підтримки, надання військових технологій і співпраці в інших сферах високих технологій, таких як космос.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову – за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.