Міноборони запустило електронну чергу до ТЦК: де та як записатись
Джерело: пресслужба Міноборони України
Міністерство оборони України запустило електронну чергу до ТЦК та СП.
Попередній запис вже можливий в 19 ТЦК, зокрема в окремих центрах Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Сум, Вінниці, Кропивницького.
Як записатись до е-черги?
- Виберіть область, місто і ТЦК та СП, в якому ви перебуваєте на обліку або за місцем вашої актуальної реєстрації.
- Введіть свої персональні дані для запису.
- Підтвердіть номер телефону.
Після цього ви отримаєте повідомлення з датою та часом вашого візиту.
Під час візиту до ТЦК та СП необхідно пред’явити наступні документи:
- талон (видрукований чи на телефоні);
- паспорт громадянина України;
- податковий номер (РНОКПП) — якщо паспорт старого зразку;
- документи, що підтверджують місце вашої реєстрації Військово-обліковий документ — приписне, тимчасовий квиток, чи військовий квиток;
- документи про здобуття освіти;
- фото 3х4.
За наявності:
- свідоцтва про народження дітей;
- свідоцтво про шлюб/розлучення;
- медична довідка за наявності захворювань;
- довідка про опікунство/догляд за особою з інвалідністю;
- довідка про інвалідність;
- водійське посвідчення;
- витяг про бронювання.
Нагадаємо, що сьогодні набуває чинності новий закон про мобілізацію. Положення документа змінюють правила оповіщення, військового обліку, призову, а також деяких аспектів військової служби та гарантій військовослужбовцям.
Згідно з новим законом, всі військовозобов’язані (зокрема і ті, хто знятий з військового обліку) віком від 18 до 60 років повинні оновити свої персональні дані протягом 60 діб.
- У Міноборони повідомили, що станом на 11 годину 18 травня 150 тисяч громадян України вже успішно авторизувалися у застосунку “Резерв+”. Ще сотні тисяч запитів – у черзі.
- У застосунку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів відповіли на найпоширеніші питання щодо оновлення даних та змін з огляду на новий закон про мобілізацію.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.
З початку літа через російські обстріли постраждали шестеро медиків екстреної медичної допомоги. Загалом пошкоджені 24 автомобілі швидкої, з яких два знищені вщент.
Попри загрозливу ситуацію на фронті, де російські війська ведуть активні наступи й майже перетворили Суми на “сіру зону”, увагу спостерігачів дедалі більше привертає інший фронт – внутрішньополітичний. У червні в Україні загострилися кадрові конфлікти, антикорупційні справи та боротьба за контроль над урядом і силовими відомствами. У центрі – голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Сьогодні, 6 липня, російські війська атакували ударними дронами будівлю Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області.
Центральна міська клінічна лікарня №6 у тимчасово окупованому Донецьку перебуває у занедбаному стані. У медичному закладі спостерігається гостра нестача медикаментів та персоналу, зафіксовані випадки фізичного зносу приміщень — зокрема, пошкодження підлоги та зламані меблі.