Міський голова Дніпра Філатов заявив про обшуки в міській раді

Джерело: Борис Філатов

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що зранку 20 січня правоохоронці провели обшук у мерії.

“Сьогодні вранці чергові “правоохоронці” вперлися в мерію з обшуком. Нібито на міському сміттєзвалищі щось не так захоронено”, – повідомив Філатов.

Він зазначив, що обшуки пройшли в день, коли через нічний обстріл Дніпра була пошкоджена велика котельня.

“Зараз серед дзвінків від комунальників, газовиків та тепловиків мені ще потрібно заслуховувати юристів та екологів. Можна було прийти з обшуком не сьогодні зранку, а хоча б завтра?” – написав міський голова.

Правоохоронці повідомили, що слідчі дії відбуваються на Дніпропетровщині, зокрема у приміщенні міської ради Дніпра, а також на території Запоріжжя та Львівщини.

За даними відомства, дії виконуються у межах провадження, що розслідується за фактом розкрадання бюджетних коштів під час збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, за погодженням прокуратури та відповідно до ухвали суду.

“А саме: за місцями розташування полігону твердих побутових відходів, офісних приміщень, за адресами реєстрації та мешкання фігурантів кримінального провадження, у транспортних засобах, які ними використовуються. З метою вилучення документів, один з обшуків проводиться у КП у приміщенні Дніпровської міської ради. Детальніша інформація буде надана згодом”, – йдеться у повідомленні Нацполіції.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.