Містечко у Франції оголосило бойкот Coca-Cola через політику Трампа
Джерело: Le Figaro
Муніципалітет французького містечка Аржелес-Газост, де мешкає близько 2800 осіб, оголосив про заборону напоїв Coca-Cola на заходах, організованих мерією.
“Це рішення було прийняте як символічний жест у відповідь на агресивну і досить жорстку торговельну політику Трампа і, перш за все, для просування наших місцевих продуктів”, – заявила глава міста Гаель Валлен.
Як розповіли у виданні, ідея бойкоту виникла після заходу, що відбувся в Аржелесі-Газості 19 березня. Тоді місцева рада запропонувала відмовитись від газованих напоїв Coca-Cola на користь місцевої продукції.
Захід набув особливої актуальності після заяви Дональда Трампа про запровадження мит для європейських країн, які можуть негативно позначитися, зокрема, на французькому виробництві. Хоча це мито було припинено 8 квітня, заклики до бойкоту американських товарів активно поширювалися в соцмережах.
Згідно з опитуванням на одному з місцевих сайтів, 48% респондентів готові бойкотувати Coca-Cola, а 44% – McDonald’s.
- Президент США Дональд Трамп звільнив смартфони, комп’ютери та інші технічні пристрої й компоненти від дії взаємних мит, згідно з новими вказівками митної та прикордонної служби США.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.