Місто Сен-Пор у Франції заборонить мобільні телефони у публічних місцях

Джерело: The Sun

Мешканці міста Сен-Пор, що знаходиться неподалік від французької столиці Парижа, проголосували за заборону використання мобільних телефонів у публічних місцях.

Як зауважили у виданні, це ускладнить життя місцевим жителям і туристам, які звикли використовувати гаджети, щоб орієнтуватися на місцевості, фотографувати і перекладати меню.

Зокрема новий указ заборонить використання телефонів та інших пристроїв перед школами, у магазинах, під час прогулянки вулицею або під час скупчення людей на великих заходах.

У такий спосіб місцева громада хоче вберегти підлітків та дітей від надмірного використання гаджетів.

За результатами референдуму в місті створено “Хартію без екранів”, яка зобов’язалася запропонувати молоді альтернативні заняття. Так, мер містечка пообіцяв побудувати спортивний центр і кінотеатр для дітей і підлітків, щоб вони були чимось активно зайняті “подалі від екранів”.

Також у місті з’являться таблоїди з написом: “Спільнота без екранів, давайте захистимо наших дітей!”.

Видання уточнює, що якихось реальних санкцій за використання мобільних телефонів у місті не буде. Норма скоріше розглядається просто як символічний жест, спрямований на створення більш товариської атмосфери.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.