Суд заборонив Apple продавати годинники з датчиком вимірювання рівня кисню в крові

Джерело: Xinhua

Суд заборонив компанії Apple продавати годинники з датчиком вимірювання рівня кисню в крові через суперечку стосовно інтелектуальної власності.

“Заборона пов’язана із суперечкою стосовно прав на інтелектуальну власність із виробником медичних приладів, компанією Masimo. У жовтні Комісія з міжнародної торгівлі постановила, що датчик вимірювання рівня кисню в крові порушує інтелектуальну власність Masimo”, – йдеться у матеріалі.

Відтак, рішення суду забороняє Apple ввозити до країни пристрої, обладнані цим датчиком, зокрема Apple Watch 9 та Ultra 2.

“У грудні Apple ненадовго прибрав ці годинники зі своїх онлайн- та офлайн-магазинів, хоча іншим роздрібним мережам, як мали ці прилади на складах, було дозволено продовжити їх продаж”, – мовиться в повідомленні.

Натомість, Apple отримала дозвіл митної служби США на ввезення модифікованої версії розумних годинників без функції вимірювання рівня кисню у крові.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.