Міжнародний суд ООН у Гаазі оголосить рішення за позовом України проти РФ

Джерело: сайт суду

Міжнародний суд ООН у Гаазі оголосить вирок у справі щодо позову України проти Росії за порушення Міжнародних конвенцій про заборону фінансування тероризму та подолання расової дискримінації. Засідання суду відбудеться в середу, 31 січня, о 16:00 за київським часом.

Україна звертається до суду зі звинуваченням, що Росія порушує міжнародні конвенції, здійснюючи дискримінацію щодо українців і кримських татар, обмежує діяльність Меджлісу кримськотатарського народу та вчиняє порушення в окупованому Криму, такі як зникнення, вбивства та незаконні обшуки й затримання.

Засідання буде транслюватися у прямому етері, а вирок буде оголошено під час відкритого засідання.

Довідка. Україна подала позов до Міжнародного суду ООН у Гаазі 16 січня 2017 року з вимогою визнати порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.