Модель українського походження відмовилася від титулу «Міс Японія-2024»

Джерело: Kyodo News

Переможниця конкурсу “Міс Японія-2024”, модель українського походження Кароліна Шіїно заявила про рішення відмовитися від свого титулу.

Зауважується, що перемога у конкурсі вже викликала суперечки через її іноземне коріння. Однак, Шіїно відмовилася від титулу після публікації у щотижневому журналі Shukan Bunshun стосовно її роману з одруженим інфлюенсером, який також є лікарем.

Асоціація також принесла свої “глибокі вибачення” зацікавленим сторонам, включаючи спонсорів і суддів, і заявила, що найвища нагорода конкурсу залишатиметься вакантною до кінця року.

Раніше організатори конкурсу підтримали Шіїно після того, як вона повідомила своєму модельному агентству Free Wave Co., що припинила стосунки, дізнавшись, що чоловік одружений. Та в новій заяві агентства мовиться, що вона продовжувала зустрічатися після того, як дізналася про сімейний стан чоловіка.

У вибаченнях, опублікованих у своєму Instagram, Шіїно наголосила, що не змогла сказати правду через розгубленість і страх після виходу статті.

Мені щиро шкода за величезну біду, яку я спричинила, і за те, що зрадила тих, хто підтримував мене, – написала вона.

26-річна модель народилася в Україні, у віці п’яти років переїхала до Японії й виросла в японському місті Нагоя.

Шіїно на початку минулого року, після отримання японського громадянства, сказала, що вона “може, не виглядати японкою”, але її розум “став японським”, оскільки вона виросла в Японії.

Вперше конкурс “Міс Японія” відбувся у 1950 році.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.