Могили Да Вінчі, Джуса та Петриченка розтрощила жінка: прокуратура розпочала розслідування

Джерело: Київська міська прокуратура

Могили українських воїнів – Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі), Андрія Пільщикова (Джус) та Павла Петриченка – розтрощила невідома жінка. Її протиправний вчинок зафіксували камери спостереження.

Невідома вранці 20 червня, на території Аскольдової могили у Києві, зірвала та зламала пам’ятні таблички з могил, розбила лампадки та понівечила український прапор.

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури м. Києва розпочато кримінальне провадження за фактом наруги над могилами захисників України (ч. 2 ст. 297 КК України).

Здійснюються оперативні слідчі та розшукові дії для встановлення особи жінки. За вчинений злочин жінці загрожує до п’яти років ув’язнення.

Досудове розслідування проводять слідчі Печерського управління поліції м. Києва.

Що передувало?

Керівниця медичної служби Першого окремого штурмового батальйону “Вовки Да Вінчі” ім. Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова повідомила, що вночі невідомі скоїли погром на могилах трьох українських воїнів – Дмитра Коцюбайла, Андрія Пільщикова та Павла Петриченка.

Вона опублікувала відео з місця інциденту та закликала правоохоронців забезпечити охороною парк Аскольдова могила, де поховані бійці.

У НЕК “Укренерго” поінформували про скасування аварійних відключень в Україні. Обмеження електропостачання не діють.

Жителі Анапи записали відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна з вимогою відправити “професійні ресурси” для ліквідації наслідків розливу нафтопродуктів після катастрофи російських танкерів у Чорному морі.

Протягом трьох тижнів у Кривому Розі працювали 19 додаткових команд, які прибули із Київської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Житомирської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької областей. Зрештою, у місті відновили теплопостачання, повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Нові дослідження свідчать, що кільця Сатурна можуть бути значно старшими, ніж це вважалося раніше, – можливо, такими ж давніми, як і сама планета.

Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.