МОК не допустив росіян та білорусів до участі в Азійських іграх-2023

Джерело: The Indian Express

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не допустив російських та білоруських спортсменів до участі в Азійських іграх-2023.

“Російських та білоруських спортсменів не буде на Азійських іграх – це рішення МОК, а не ОСА”, – пояснили в Олімпійській раді Азії.

Азійські ігри – мультиспортивне змагання, яке відбудеться з 23 вересня по 8 жовтня в Китаї.

Як повідомляється, на Азійських іграх буде розіграно олімпійські ліцензії, на які також претендували росіяни та білоруси.

Відомо, що Азійські ігри повинні були пройти в китайському Ханчжоу у вересні минулого року. Проте через нову хвилю пандемії, спричиненої COVID-19, організаторам довелося оголосити про перенесення змагань на рік уперед.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.