Mozilla Corp оголосив про скорочення штату
Джерело: Bloomberg
Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.
Зокрема скорочення стосуватиметься близько 5% персоналу компанії і переважно відділу з розробки продукту.
“Ми скорочуємо інвестиції в деякі сфери продуктів, щоб зосередитися на сферах, які, на нашу думку, мають найбільші шанси на успіх. Ми плануємо змінити пріоритет ресурсів на такі продукти, як Firefox Mobile, де є значні можливості для зростання та створення кращої моделі для галузі”, – йдеться в заяві Mozilla.
Зазначено, що рішення компанії було оголошене через тиждень після того, як компанія призначила Лауру Чемберс своєю новою генеральною директоркою. Вона є колишньою керівницею Airbnb Inc. і eBay Inc.
Загалом Чемберс приєдналася до ради правління компанії Mozilla три роки тому.
Тоді як Мітчелл Бейкер, колишній гендиректор Mozilla, пішов у відставку, щоб стати виконавчим головою компанії.
Видання додає, що востаннє Mozilla скоротила значну кількість робочих місць чотири роки тому в розпал пандемії COVID-19.
Окрім веббраузера Firefox, продукти Mozilla включають програмне забезпечення електронної пошти Thunderbird і програму Pocket для збереження статей.
- Sony оголосила, що звільнить 8% співробітників PlayStation у всьому світі. Це дорівнює близько 900 особам.
Президент Китаю Сі Цзіньпін закликав російського президента Володимира Путіна укласти “справедливу” мирну угоду для припинення російсько-української війни.
Триває 1171-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 963 тисячі осіб.
9 травня відзначають Другий день пам’яті та примирення та День Європи. Християни сьогодні вшановують Миколая Чудотворця.
За даними синоптиків у п’ятницю, 9 травня, майже всю країну накриють опади.
Найбільш густонаселена провінція Канади — Онтаріо — схвалила проєкт будівництва нової модульної атомної електростанції вартістю 20,9 млрд канадських доларів (понад $15 млрд). Це перший такий об’єкт серед країн Групи семи (G7) і важливий крок у розвитку нових ядерних технологій, котрі здатні задовольнити зростаючий попит на електроенергію.