Мудрику могли вколоти допінг від корови у збірній України — інсайдер
Джерело: BurBuzz
Український футболіст Михайло Мудрик опинився у центрі скандалу через виявлення в його організмі забороненого препарату мельдонію. Інсайдер Ігор Бурбас висловив можливу версію потрапляння мельдонію до організму гравця.
За його словами, інцидент міг статися під час перебування Мудрика в таборі збірної України.
“Хорватський фізіотерапевт збірної України Іван Поробія, за чутками, взявся зцілювати Мудрика ін’єкцією (зі стовбурових клітин) просто в коліно. Самі стовбурові клітини служать реінкарнації всіх і особливо пошкоджених клітин організму. Як мені сказали в таборі збірної, це були клітини саме з корови, в організмі якої раніше і міг перебувати цей мельдоній”, — сказав Ігор Бурбас
За словами інсайдера, ситуація є єдиною незвичною подією у медичній історії футболіста за останні півтора року.
- Український футболіст Михайло Мудрик, що виступає за лондонський “Челсі”, здав позитивний тест на допінг. Якщо буде офіційно доведено, що 23-річний українець вживав допінг, його очікує дискваліфікація на 4 роки. Це – максимальне покарання за допінг.
Не тільки те, що ви їсте, а й коли саме – може мати серйозні наслідки для здоров’я. Останні дослідження вказують: вечеря після 19:00 – це не просто звичка, а потенційний шлях до діабету, ожиріння, поганого сну і навіть підвищеного ризику смерті.
Росія системно використовує заборонену хімічну зброю проти українських військових – про це заявили у Міноборони Нідерландів, посилаючись на розвіддані, зібрані спільно з Німеччиною.
Джиллі – собака породи малінуа, що все своє життя до початку повномасштабного вторгнення несла службу на КПП “Чонгар” – контрольно-пропускний пункт з тимчасово окупованим Кримом. Її власник Ден, прикордонник з Херсонщини, з малечку виховував та соціалізував Джиллі, навчав на пошук наркотичних засобів для роботи. 24 лютого, коли росіяни стрімко просувались на усіх напрямках, саме КПП “Чонгар” був першим взятим об’єктом. Наряд Дена з собакою після обстрілу не змогли провести успішну евакуацію і були в оточені. Військовослужбовців взяли в полон, Джиллі наказали відпустити. Тоді вони бачились востаннє.
Платформа Меморіал у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт “Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда”. Це меморіальний репортаж, що складається з 18 частин, доповнених ілюстраціями й аудіо- та відеоматеріалами. Презентація відбулася сьогодні, 4 липня, на відкритті фестивалю “Протасів Яр” у Києві.
Цей день — справжній ковток свіжості після спеки. Погода в Україні зміниться: зниження температури, хмарність і локальні дощі зроблять повітря легшим. За даними SINOPTIK.ua, збережеться підвищений рівень алергенів та місцями — грози.