«Ми весь час робили це неправильно»: Клопотенко показав як їдять суші у Японії

Джерело: Євген Клопотенко/Instagram

Український кулінар Євген Клопотенко розповів, як правильно їсти суші.

За його словами, спершу потрібно опустити саму рибу в соєвий соус, назад покласти її на рис і вже тоді їсти все разом.

Клопотенко пояснив, що так соєвий соус не перебиває смак рису і сама страва смакує збалансовано.

Водночас кулінар зауважив, що в Японії суші їдять тільки таким способом, а ролів там взагалі майже немає.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.