Микола Тищенко вимагає від Дениса Бігуса звільнитися та працювати в полі

Джерело: Олексій Гончаренко/Telegram

Народний депутат України 9-го скликання Микола Тищенко заявив, що український журналіст та керівник проєкту Bihus.Info Денис Бігус має звільнитися та “працювати в полі”.

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що до нього підійшов Микола Тищенко та прокоментував розслідування Дениса Бігуса.

За його словами, Тищенко вимагає від Бігуса, щоб той звільнився. “Бігус має працювати на землі, в полі”, – сказав Микола Тищенко.

“А ще Тищенко розповідає, як зі школи займався міжнародкою. Каже, ще почав цим займатись з радянських часів. Ще з комсомола. І відповідав за напрямок – правоохоронний. А звʼязок з бандитами заперечує. Тищенко образився і пішов”, – повідомив Олексій Гончаренко.

Також він додав, що Микола Тищенко поділився своєю версією щодо історії з Бігусом і сказав, що “це спецоперація російських фсбешників, щоб звільнити керівництво СБУ”.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.