Минулої осені 10 тис. українських дітей окупанти вивезли на «оздоровлення»

Джерело: Центр національного спротиву (ЦНС)

В Центрі національного спротиву повідомили, що лише за минулу осінь окупанти вивезли на так зване “оздоровлення” 10 тисяч українських дітей.

“Дітей вивозять у дитячі табори, де піддають пропаганди й нерідко взагалі не повертають додому офіційним опікунам. З кожного регіону був план щодо 2,5 тис. дітей. Направлення на “оздоровлення” видають лікарі, яких завезли з РФ”, – зазначили в ЦНС.

В ЦНС також нагадали про випадок, коли дитина, яка поверталась з такого “оздоровлення”, померла у поїзді Тюмень-Адлер. Зазначають, що дітей вакцинували російською вакциною від грипу й потім перевозили в жахливих умовах. В результаті цього понад 100 дітей потрапили у лікарню.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.