Митниця зриває повернення найбільшої контейнерної лінії світу в порт Одеси

Джерело: Асоціація міжнародних експедиторів України/Facebook

Контейнерний оператор MSC скасував перший від початку повномасштабного вторгнення суднозахід у порт Одеси. Останнє оновлення графіку суднозаходів від 20 червня підтверджує цю інформацію.

Причиною скасування першого суднозаходу в порт Одеси стали безпідставні інспекції вантажів та затягування митного оформлення експортних контейнерів із сільськогосподарською продукцією.

Це призводить до блокування вантажів на невизначений термін і збільшення витрат на зберігання та затримку суден, які можуть сягати $2 – 3 тисяч.

Найбільша міжнародна контейнерна лінія MSC (Mediterranean Shipping Co) планувала відновити роботу в портах Великої Одеси у червні 2024 року та з’єднати Одесу з одним із найбільших турецьких середземноморських хабів – портом Текірдаг.

Представники компанії заявили, що такі дії митниці загрожують запуску регулярного контейнерного сервісу.

Асоціація міжнародних експедиторів України (АМЕУ) закликала українську владу розв’язати проблему та не допустити негативних наслідків для української логістики й економіки.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 23 липня. За добу відбулося 99 бойових зіткнень, з яких 22 на цей час ще тривають.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 22 липня. Від початку доби відбулося 133 бойові зіткнення.