На Бахмутському напрямку українські військові знищили російську гармату «Д-30» (Відео)

Джерело: Генштаб ЗСУ

На Бахмутському напрямку військові Сил спеціальних операцій ЗСУ знищили російську гармату “Д-30”.

“Гармату “Д-30″ російських окупантів знищив екіпаж ударних БПАК ССО України на Бахмутському напрямку”, – повідомили у Генштабі ЗСУ.

Відтак додали, що аеророзвідка виявила ворожу гармату серед цивільних споруд. Того ж дня воїни ССО вирушили на знищення цілі.

Атакували об’єкт вночі, одночасно скинувши на нього пару боєприпасів. Уразили російську “Д-30” з першої спроби.

Зазначимо, що в Україні триває 594-та доба повномасштабної війни з російським агресором. Протягом цього періоду часу ЗСУ ліквідували вже більш як 283 тисячі російських військових.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, склад боєприпасів, 2 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та станцію РЕБ противника.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.