На березі річки знайшли тіло чоловіка, який намагався переплисти до Румунії

Джерело: ДПСУ 

У Держприкордонслужбі України повідомили, що на березі річки Прут знайшли тіло чоловіка, який намагався переплисти річку і потрапити до Румунії.

Тіло чоловіка, жителя Харківщини 1982 року народження, виявили румунські прикордонники. Його знайшли навпроти ділянки відділу прикордонної служби “Мамалига” на березі річки Прут. 

“Вкотре застерігаємо: річкова ділянка Тиси – небезпечна для вашого життя та здоровʼя. Закликаємо утриматись від незаконних мандрівок”, – наголосили в ДПСУ.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.