На Буковині з‘явиться реабілітаційний центр для диких тварин

Джерело: пресслужба Чернівецької обласної ради

У Національному природному парку “Черемоський”, що знаходиться в Чернівецькій області, планують створити реабілітаційний центр для диких звірів.

“Реабілітаційний центр для тварин планують створити у Національному природному парку “Черемоський”. Планується, що тут виходжуватимуть диких звірів, які потрапили в біду, та відпускатимуть назад у рідну стихію. У парку облаштують вольєри для утримання тварин, а працівників навчатимуть як доглядати за чотирилапими”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Чернівецька облрада

За словами директора Національного природного парку “Черемоський” Романа Єреми, місцеві мешканці часто знаходять поранених чи травмованих звірів, а ось як їм допомогти – не знають. Тому він вважає необхідним створити тут центр реабілітації для таких тварин. Водночас подібний заклад – не зоопарк. Вольєри розташують подалі від людських очей, а умови тут будуть максимально наближені до природних.

Фото: Чернівецька облрада

Зазначається, що майбутній реабілітаційний центр на Буковині облаштують у рамках проєкту “Україна – Національний природний парк “Черемоський”: створення пілотного центру реабілітації тварин”, який впроваджується фундацією Ромінтської пущі.

Буковинські фахівці вже їздили до Польщі, аби перейняти досвід тамтешніх колег. Вони побачили, як працюють програми відновлення для звірів у Ландшафтному парку Поозерʼя Ілавського та при державному лісгоспі у місті Ольштинек.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.

Триває 1581-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

23 червня відзначається Всесвітній день інформаторів, Міжнародний Олімпійський день, День державної служби ООН, Міжнародний день жінок в інженерії. У церковному календарі – день пам’яті святої мучениці Агрипини.

За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.

Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.