На Черкащині чоловік на підпитку переплутав магазин із будинком та пробрався всередину

Джерело: “Про все”

У Лисянці, що на Черкащині, винесли вирок чоловіку, який пробрався до магазину і заснув там. За його словами, він перебував у стані алкогольного сп’яніння, через що переплутав приміщення зі своїм будинком.

Як розповіли у виданні, випадок стався у лютому цього року.

Зазначено, що обвинувачений визнав, що має проблеми із алкоголем.

“24 лютого 2023 року був сильно п`яним від надміру вжитого алкоголю, а тому не пам`ятає всіх подій. Припускає, що сплутав приміщення магазину зі своїм будинком. Коли проник до магазину, то заснув у ньому. Після цієї події він 5 березня за порадою родичів звернувся до реабілітаційного центру в м. Біла Церква, оскільки мав залежність від алкоголю та опіатів. На даний час проходить стаціонарний курс реабілітації, жалкує про те, що заподіяв потерпілому збитки і бажає їх відшкодувати”, – йдеться у матеріалах суду.

Лисянський районний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді 850 гривень штрафу.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.