На Черкащині визначили пошкоджені внаслідок війни об’єкти, які відновлюватиме держава

Джерело: брифінг Черкаської ОВА

У Черкаській області обрали школи, дитячі садки та житлові будинки, які відновлюватимуть коштом держави. Усі обрані об’єкти постраждали внаслідок російського вторгнення.

Як сказав начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, одним із них буде Паланський ліцей, який зазнав руйнувань у перший день повномасштабної війни. З Фонду відновлення спрямують близько 95 млн гривень, серед яких з державного бюджету – 75 млн гривень, а 20 млн гривень – з бюджету Паланської громади.

На відновлення Паланського дитсадка передбачено 17 млн грн, а на Городецьку гімназію – 14 млн гривень. В Умані за 67 млн грн відремонтують житловий будинок з фонду ліквідації збройної агресії Росії. Він зазнав руйнувань 28 квітня через російську ракету. Ще 7 млн гривень буде виділено з бюджету Уманської міської ради.

Ремонтні роботи триватимуть близько пів року.

Загалом на Черкащині внаслідок російських атак зафіксували 27 влучань, було пошкоджено 331 об’єкт.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.