На даний час на Харківщині тривають оборонні бої, РФ застосовує піхоту та техніку – Генштаб
Джерело: Генеральний штаб ЗСУ
В Генштабі повідомили, що зараз на Харківщині російські окупанти намагаються вести наступальні дії та просуватись в глибину території нашої держави.
В напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ Харківської області продовжуються контрударні заходи.
Також тривають бої за населені пункти в прикордонні – Стрілеча, Пильне та Борисівка, а також в районі Олійнікове та Огірцеве.
Загарбники застосовують піхоту та техніку.
“Сили оборони України діють на підготовлених оборонних рубежах. Здійснюється вогневе ураження із завданням зірвати ворожий наступ та знищити окупанта, який вклинився в нашу оборону. Рішення на посилення наших бойових підрозділів будуть реалізовані”, – наголосили в Генштабі.
- Президент України Володимир Зеленський в п’ятницю ввечері, 10 травня, після доповіді Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського повідомив, що по всій лінії фронту тривають важкі бої.
- Під ранок 10 травня війська РФ почали наступ у Харківській області з допомогою бронетехніки. За даними ЗМІ, ворог зумів просунутись на 1 км поблизу Вовчанська.
- 10 травня о 5:00 війська РФ здійснили спробу прорвати лінії оборони ЗСУ у Харківській області.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.