На Донеччині окупантам наказали перевозити боєприпаси цивільними авто, – АТЕШ

Джерело: АТЕШ

На тимчасово окупованих територіях Донецької області російське командування наказало використовувати цивільну техніку для військових цілей, повідомляє партизанський рух “АТЕШ”.

“Агент руху “АТЕШ”, що належить до військовослужбовців ЗС РФ у Донецькій області повідомив, що російське командування віддало наказ артилерійським підрозділам використовувати цивільний транспорт для військових цілей. У рамках цього наказу заборонено використання військової форми і відзнак, щоб маскуватися під місцевих жителів”, – розповіли партизани.

Зазначається, що боєприпаси наказали перевозити на легкових автомобілях, у причепах або мікроавтобусах, з обмеженням до 10 снарядів на один транспорт.

Наголошується, що такі дії є грубим порушенням Женевської конвенції і правил ведення війни. Такі методи наражають на небезпеку цивільне населення, а також слугують інструментом для провокацій, аби звинуватити Сили оборони України.

  • Російські війська на Торецькому напрямку переодягаються в цивільних, щоб обходити позиції українських військових. Про це розповів командир мінометної батареї президентської бригади Михайло на позивний “Мозок”.

За словами журналіста і публіциста Віталія Портникова, потрібно, щоб новообраний президент США Дональд Трамп став новим Байденом, як потрібно було, щоб Володимир Зеленський став новим Порошенком.

У Києві розшукують молодика, який намагався пошкодити прапорці, встановлені на Майдані Незалежності в пам’ять про загиблих українських військових.

Після смерті 116-річної японки Томіко Ітооки, титул найстарішої людини у світі здобула черниця з Бразилії Інах Канабарро Лукас.

Північна Корея провела запуск балістичної ракети, яка пролетіла понад 1100 кілометрів у східному напрямку та впала в море. Це стало першим випробуванням такого типу у 2025 році. Запуск відбувся під час візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена до Південної Кореї.

Адміністрація президента США Джо Байдена планує запровадити нові санкції, спрямовані на обмеження доходів Росії від експорту нафти. Мета заходів — ускладнити використання танкерів, які перевозять російську нафту за ціною, що перевищує встановлену на Заході граничну ціну в 60 доларів за барель.