На Донеччині збито черговий російський Су-25
Джерело: ОСУВ “Хортиця”
У небі над Донеччиною 23 липня українські зенітники збили російський бойовий літак Су-25.
Ворожий літак збили на Покровському напрямку воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
“Сьогодні, на Покровському напрямку, українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який, у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони”, – повідомили в ОСУВ “Хортиця”
Це вже другий Су-25, знищений бійцями цієї бригади у липні.
“Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російської авіації поменшило ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. “Покровський трикутник” для російської авіації”, – додали захисники.
- У п’ятницю, 19 липня, українські зенітники збили російський літак Су-25 на Покровському напрямку. Літак намагався обстрілювати українські позиції.
У Запоріжжі внаслідок атаки російського БпЛА поранень зазнали троє осіб.
У Харкові чоловік напав на співробітників ТЦК та СП з ножем, поранивши двох військовослужбовців. Один із них від зазнаних поранень помер.
Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.
Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.