На Донеччині збито черговий російський Су-25

Джерело: ОСУВ “Хортиця”

У небі над Донеччиною 23 липня українські зенітники збили російський бойовий літак Су-25.

Ворожий літак збили на Покровському напрямку воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

“Сьогодні, на Покровському напрямку, українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який, у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони”, – повідомили в ОСУВ “Хортиця”

Це вже другий Су-25, знищений бійцями цієї бригади у липні.

“Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російської авіації поменшило ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. “Покровський трикутник” для російської авіації”, – додали захисники.

Від ранку 27 червня російські окупаційні війська атакують Херсонщину. Є двоє поранених.

Вночі 27 червня росіяни масовано вдарили безпілотниками по Охтирському районі Сумщини. Є наслідки та постраждалі.

Вночі 27 червня російські окупаційні війська атакували Дніпропетровщину. Є жертва та постраждалі.

Триває 1585-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

27 червня відзначають День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства та Всесвітній день мікробіома. Християни сьогодні вшановують Самсона странноприємця.