На Донеччині збито черговий російський Су-25

Джерело: ОСУВ “Хортиця”

У небі над Донеччиною 23 липня українські зенітники збили російський бойовий літак Су-25.

Ворожий літак збили на Покровському напрямку воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

“Сьогодні, на Покровському напрямку, українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який, у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони”, – повідомили в ОСУВ “Хортиця”

Це вже другий Су-25, знищений бійцями цієї бригади у липні.

“Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російської авіації поменшило ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. “Покровський трикутник” для російської авіації”, – додали захисники.

Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.

Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.

Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.

Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.

Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.