На Донеччині збито черговий російський Су-25

Джерело: ОСУВ “Хортиця”

У небі над Донеччиною 23 липня українські зенітники збили російський бойовий літак Су-25.

Ворожий літак збили на Покровському напрямку воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

“Сьогодні, на Покровському напрямку, українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який, у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони”, – повідомили в ОСУВ “Хортиця”

Це вже другий Су-25, знищений бійцями цієї бригади у липні.

“Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російської авіації поменшило ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. “Покровський трикутник” для російської авіації”, – додали захисники.

У Запоріжжі внаслідок атаки російського БпЛА поранень зазнали троє осіб.

У Харкові чоловік напав на співробітників ТЦК та СП з ножем, поранивши двох військовослужбовців. Один із них від зазнаних поранень помер.

Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.

Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.