На Донеччині збито черговий російський Су-25

Джерело: ОСУВ “Хортиця”

У небі над Донеччиною 23 липня українські зенітники збили російський бойовий літак Су-25.

Ворожий літак збили на Покровському напрямку воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

“Сьогодні, на Покровському напрямку, українські військові збили російський бойовий літак Су-25, який, у парі з іншим Су-25, намагався обстрілювати позиції підрозділів Сил оборони”, – повідомили в ОСУВ “Хортиця”

Це вже другий Су-25, знищений бійцями цієї бригади у липні.

“Завдяки влучності та професіоналізму наших зенітників, сьогодні російської авіації поменшило ще на один бойовий літак – на штурмовик Су-25. “Покровський трикутник” для російської авіації”, – додали захисники.

Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.

З 1 липня в 12 прикордонних населених пунктах Чернігівщини впровадять обовʼязкову евакуацію. Роблять це на запит військових.

Netflix замовив серіальну адаптацію популярного романтичного роману “І зійде крига” (Icebreaker) письменниці Ганни Ґрейс. Проєкт стане черговою екранізацією книжкового бестселера для стримінгового сервісу.

Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що агентство проводитиме інспекції в Ірані в межах попередньої мирної домовленості між Тегераном і Вашингтоном. Водночас Іран наполягає, що питання доступу до пошкоджених ядерних об’єктів вирішуватиметься лише у фінальній угоді зі США.

Росія обговорює можливість імпорту близько 50 тис. тонн бензину з Казахстану для подолання внутрішнього дефіциту пального, котрий виник через зупинки нафтопереробних заводів після атак українських дронів та позапланових ремонтів.