На фронті загинув український поет і військовий Мирослав Герасимович

25 листопада в бою під Авдіївкою (Донецька область) загинув Мирослав Герасимович (справжнє прізвище Кулик) — військовослужбовець ЗСУ, поет, прозаїк і сценарист.

Про це 29 листопада повідомив його брат, Тарас Кулик.

“В бою з Росією віддав своє життя мій брат — Мирослав Кулик”, — написав Тарас у соцмережах, уточнивши, що трагічна подія сталася за чотири дні до 57-го дня народження поета.

Біографія Мирослава Герасимовича

Мирослав Герасимович народився 29 листопада 1967 року в Луцьку. Він закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Протягом життя займався літературою, музикою і сценарною діяльністю, а також заснував Школу вільних мистецтв імені Вечірнього простору.

Тарас Кулик навів рядки з вірша брата, які стали символом його боротьби:

“На цій землі, старі й малі,
Десь кожен з нас помре.
Тож це, вважай, удача –
Якщо ти смерть зустрів
– В борні за попіл предків,
Дим рідних вівтарів”.

Джерело: Тарас Кулик

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.