Внаслідок атаки РФ по Чернігівщині загинуло дві жінки
Джерело: В’ячеслав Чаус
Вночі 18 листопада війська РФ вдарили по Городні у Чернігівській області. Як наслідок – загинули дві жінки.
Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. Загиблими є дві місцеві мешканки віком 72 та 75 років.
Чаус зауважив, що ворог завдав “абсолютно підлого удару”.
“Росіяни атакували місто ударними дронами опівночі, коли люди вже спали. Пошкоджені домівки. Також приліт прийшовся по будівлі непрацюючого підприємства. На місцях влучань виникли пожежі. Займання ліквідували вогнеборці”.
Загалом же за минулу добу росіяни 11 разів обстріляли Чернігівську область.
- Уночі 18 листопада російські окупанти масовано атакували Дніпропетровщину.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.
Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.
У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.
Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.
Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.